* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *تیرآهن هاش | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
تیرآهن 20
تیرآهن 20
می 13, 2022
کارخانه میلگرد فولاد زاگرس
کارخانه میلگرد فولاد زاگرس
می 13, 2022

تیرآهن هاش

تیرآهن هاش به عنوان یکی از قطعات مهم در ساخت سازه ها نقش مهمی در برپایی ساختمان ها ایفا می کند و از این جهت روند تولید و تامین آن و همچنین تامین مواد اولیه تیرآهن هاش اهمیت زیادی برای مشتریان مرتبط با این قطعه صنعتی حیاتی دارد. ما به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان تیرآهن هاش در کشور قادر به تامین قطعات سازه های ساخته شده برای پروژه های زیربنایی در پل ها، راهروها، تیرها، راه آهن بر روی پل ها، پا بر روی پل ها، سازه های پشتیبانی، سازه های قفسه لوله، سازه های دودکش و سازه های پشتیبانی ثانویه برای نیرو، نفت و گاز، پالایشگاه ها و صنایع شیمیایی و سیمان از طریق ارائه تیرآهن هاش و سایر تیرآهن ها هستیم و شرکت ما در مقابل این قراردادها متعهد می باشد.

ما عمدتاً سازه های اولیه و ثانویه ساخته شده از تاسیسات پیشرفته خود را از صفحات، کانال ها و تیرآهن هاش گرفته تا ستون ها، مهاربندی ها و آویزها عرضه کرده ایم و از قطعات و صفحات استاندارد مانند تیرآهن هاش استفاده می کنیم. ستون های سفارشی تیرآهن هاش را می توان تا طول 30 تا 40 متر نصب کرد و همچنین فضایی برای حمل مجموعه‌های ساختگی با طول‌های بزرگ‌تر داریم و جوشکارهای حرفه ای و واجد شرایط می توانند با پیروی از قواعد این تیرآهن هاش در ساخت این سازه ها مشارکت داشته باشند.

شرکت ما یک تامین کننده پیشرو تیرآهن هاش است که از آلیاژهایی با کیفیت ساخته شده است. تیرآهن هاش به طور گسترده ای برای بر پایی سازه ها استفاده می شوند و کارشناسان ما در روند این کار براساس نیاز مشتریان، تیرآهن هاش را با قیمت های رقابتی ارائه می دهند که از ساخت و ساز محکم، عملکرد بالا و دوام پشتیبانی می کنند. فرآیند ما با مشاوره طراحی و پس از آن مهندسی، جزئیات ساخت و ساز و در نهایت تامین تیرآهن هاش مورد نیاز شروع می شود.

ما در ارائه خدمات تامین قطعات ساخت سازه از جمله تیرآهن هاش با کیفیت تخصص داریم و متخصصان ماهر ما به دقت تمام ویژگی های مورد نیاز کار مشتریان ما را درک می کنند و این خدمات با کیفیت بالا را ارائه می دهند. کارشناسان ما با پشتوانه ابزارها و فناوری فوق مدرن آشنا هستند و ما در این مسیر با تامین تیرآهن هاش در ساخت سازه های سنگین مشارکت داریم که شامل نصب، با استفاده از صفحات فولادی سنگین، بخش های نورد سنگین تیرها و کانال ها برای استفاده به عنوان ستون ها و سازه های پایه برای ماشین آلات پوسیده و کاربردهای صنعتی می باشد.