* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *قیمت تیرآهن | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
نبشی ضد زنگ
نبشی ضد زنگ
فوریه 10, 2020
نبشی گالوانیزه
نبشی گالوانیزه
فوریه 26, 2020
قیمت تیرآهن

قیمت تیرآهن

قیمت تیرآهن

قیمت تیرآهن

تیرآهن یکی از مهمترین پروفیل‌ها در صنعت ساختمان شناخته می‌شود. حجم استفاده از تیراهن به اندازه‌ای بالا است که حتی کوچکترین تغییر در قیمت تیرآهن موجب اختلاف زیاد در هزینه اجرا خواهد شد.قیمت تیرآهن برحسب شاخه 12 متری می باشد.

در بازار ایران قیمت های مختلفی بسته به نام و نوع تیراهن ها وجود دارد اگر لیست قیمت تیرآهن ها را بررسی کنیم، قیمت تیرآهن ذوب اهن اصفهان تقریبا بالاتر از همه کارخانه ها قرار می گیرد و بعد از آهن قیمت تیراهن یزد و تیراهن اریان فولاد و سایر تولید کننده ها از جمله تیراهن
اشتهارد، تیراهن فایکو، تیراهن ناب تبریز و همچنین تیراهن های ترک که به صورت سبک و سنگین در بازار ایران موجود می باشند. قیمت تیرآهن ها در بازار به صورت شاخه ای اعلام میشود و قیمت هاش ( تیراهن بال پهن) به صورت کیلویی. تیرآهن هاش های موجود در بازار ایران بیشتر ترک هستند.

بسته به نوع و حجم سازه و مقدار مصرف تیرآهن میتوان گفت یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت تمام شده پروژه قیمت تیرآهن و به طور کلی قیمت آهن آلات مصرفی در آن پروژه می باشد.

قیمت تیرآهن براساس قیمت روز آهن در بازار جهانی آهن و قیمت و نرخ دلار و ارز در بازار داخلی تعیین می گردد. مانند دیگر فلزات قیمت این فلز بر اساس میزان تولید و موجودی بازار تغییر می کند. به طور کلی قیمت آهن بر اساس کیلو و وزن آهن ، فروش به صورت کلاف یا شاخه، ابعاد و ضخامت می تواند تغییر کند.