* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *قیمت میلگرد | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
ورق آجدار آلومینیوم
ورق آجدار آلومینیوم
فوریه 26, 2020
ورق رنگی گالوانیزه
ورق رنگی گالوانیزه
مارس 2, 2020

قیمت میلگرد

قیمت میلگرد؛ در دو نوع آجدار و ساده می باشد . گروه صنعتی آریا قیمت روز میلگرد را در برندها و کارخانه‌های تولیدی معتبر ارائه و عرضه می‌کند.برای اطلاع از قیمت میلگرد راحت ترین راه استعلام از بازار است.

قیمت میلگرد به دلایل مختلف همواره نوسانات بسیاری را تجربه می‌کند. به دلیل حجم بالای مصرف این پروفیل در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی، این تغییرات ناگهانی تاثیر چشمگیری در محاسبات مالی پروژه‌ها خواهد داشت و یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت سازه‌ها به حساب می‌آید.

قیمت میلگرد امروز را از کارشناسان ما بخواهید. امروزه با افزایش قیمت دلار شاهد افزایش قیمت میلگرد نیز هستیم. صادرات میلگرد در بازه ی زمانی که با افزایش قیمت ارز مواجه هستیم توجیح اقتصادی پیدا میکند و از این رو قیمت میلگرد روز نیز افزایش می یابد. قیمت میلگرد امروز به صورت لحظه ای است و در حال حاضر ثباتی در قیمت میلگرد وجود ندارد.

قیمت میلگرد اگرچه متأثر از قیمت بازار جهانی و نوسانات ارزی است اما افزایش قیمت مواد اولیه در بازار اعم از سنگ آهن، گندله و فولاد نیز سهم زیادی در افزایش قیمت روز میلگرد در بازار داشته است.

همچنین هزینه ها حمل و نقل و قیمت نفت نیز موجب بالا رفتن قیمت میلگرد می شود. البته علاوه بر فاکتور های ذکر شده که جزو مهمترین عوامل موثر بر قیمت میلگرد محسوب می شوند میتوان به شوک های هیجانی بازار که معمولا در اقتصاد ایران به تاثیر از اتفاقات سیاسی رخ می دهد نیز توجه داشت.