* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *نبشی فابریک | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
ورق آجدار پرسی
ورق آجدار پرسی
آگوست 17, 2021
ورق سیاه
پخش ورق سیاه
سپتامبر 13, 2021

نبشی فابریک

نبشی ها از مهم ترین اجزای ساخت و ساز در ساختمان سازی محسوب می شوند که به طور کلی به دو دسته نبشی پرسی و نبشی فابریک تقسیم می شوند. نبشی ها به طور کلی از دو ضلع عمود بر هم تشکیل می شوند که بال های آن می توانند هم اندازه باشند و یا نباشند.  تفاوت نبشی های فابریک و نبشی های پرسی در زمان تولید در آن ها ایجاد می شود. در زمان تولید نبشی فابریک هیچ گونه عملیات خاصی از جمله شکل دهی و پرس بر روی نبشی صورت نمی گیرد و این بزرگترین تفاوت آن با نبشی پرسی است.

نبشی فابریک نسبت به نبشی پرسی کیفیت بسیار بالاتری دارد. حال کیفیت بالاتر نبشی فابریک به معنای همیشه به کار بردن آن نیست بلکه بر اساس کار و اینکه نبشی در کجا مورد استفاده قرار می گیرد باید تعیین کرد که از نبشی پرسی استفاده کرد و یا نبشی فابریک بهتر است. نحوه تولید نبشی فابریک به صورت نورد گرم است که از فولاد های با کیفیتی در تهیه و تولید آن استفاده می شود. اگر شما نیز نیاز به تهیه نبشی فابریک برای ساختمانتان دارید اما نمی دانید از بین نبشی پرسی و فابریک کدام را انتخاب کنید، با آهن آلات آریا تماس بگیرید تا بهترین متخصصان ما در انتخاب به شما کمک کنند و بهترین و با کیفیت ترین نبشی را در اختیار شما قرار دهند.