* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *تیرآهن فایکو | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
میلگرد حرارتی
میلگرد حرارتی
نوامبر 13, 2020
ورق آلیاژی
ورق آلیاژی
نوامبر 24, 2020

تیرآهن فایکو

تیرآهن که امروزه بسیار مورد استفاده در صنعت ساخت‌وساز و … می‌باشد و معروف‌ترین آن‌ها در کشور تیرآهن فایکو می‌باشد که ما در اینجا اطلاعات مختصری را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. تیرآهن فایکو در سال 1339 در شهرستان مازندران ساخته شده که به شرکت فولاد البرز ایرانیان شناخته شده است. تیرآهن فایکو که در سایزهای 14 تا 24 تولید می‌شود که معمولاً طول تیرآهن فایکو 12 متر با سایزهای متفاوتی موجود است که انواع مختلف تیرآهن‌ها استانداردهای معتبر آهن‌آلات را دارا می‌باشند.

فولاد البرز ایرانیان که به نام تجاری فایکو در بازار فولاد ایران شناخته شده از بزرگترین تولید کننده تیرآهن فایکو در ایران است. فایکو باظرفیت تولید سالیانه 1.5 میلیون تن به تولید انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی پرداخته است.

محصولات تولیدی فولاد البرز شامل انواع میلگرد از سایز 8 تا 32، انواع تیرآهن فایکو IPE و IPN، ناودانی های UPE و UPN و همچنین نبشی های بال مساوی و نامساوی از ارتفاع 80 الی 320 میلی متر می‌باشد.تیرآهن فایکو توسط دو خط تولید مجزا با ظرفیت 750 هزار تن تولید میگردند.

قیمت تیرآهن فایکو در بازار

قیمت کلی تیرآهن فایکو به دلیل نوسانات ارز و دلار به‌ صورت تغییر می‌کند اگر از مشتریان همیشگی ما باشید حتماً مطلع هستید که انواع تیرآهن‌ها و اتصالات آن که بر اساس اندازه و قطر، کارایی کیفیت آن قیمت‌گذاری می‌شود. قیمت کلیه لوله‌ها در شهرها مختلف بوده و در داخل کشور تولید تیرآهن در کارخانه‌ها توضیح می‌گردد. در صورتی که قصد خرید انواع لوله مانیسمان با اندازه‌های متفاوت، تیرآهن فایکو در سایزهای متنوع واسپیرال گالوانیزه را دارید بهتر است در مورد انواع لوله‌های انتقال و کاربردهای آن‌ها اطلاعات جامع ای کسب نموده و با افراد متخصص در این راستا مشورت کنید تا بتوانید خریدتان را با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب‌تری خریداری کنید و در نهایت رضایت را از خرید خود داشته باشید.