* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *قیمت ناودانی | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
خرید تیرآهن
خرید تیرآهن
مارس 10, 2020
قیمت نبشی
قیمت نبشی
مارس 23, 2020
قیمت نادوانی

قیمت نادوانی

قیمت ناودانی

ناودانی به دلیلی شکل هندسی خاصی که دارد به طور گسترده در ایجاد قاب و پایه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای پروژه‌های ساختمانی، ساختار ایده‌آلی را فراهم می‌کند. به دلیل کاربرد گسترده‌ این پروفیل در اجرای خرپاها و بادبندها، انتخاب پروفیل مناسب اهمیت بالایی در طراحی سازه‌ها دارد.

برای اطلاع از قیمت نادوانی از بهترین برندها و کارخانه‌های تولیدی کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید .

قیمت ناودانی سبک و سنگین نیز با یکدیگر تفاوت دارد. از کارخانه های مهم در زمینه تولید این محصول نیز می توان به شکفته، فایکو و ناب اشاره نمود که از لحاظ کیفیت در سطح بالایی برخوردار می باشند.

قیمت ناودانی برحسب شاخه 6 متری می باشد. قیمت ناودانی به وزن ناودانی بستگی دارد و بر اساس کیلوگرم است . طول ناودانی در اندازه های 6 و 12 متری به فروش می رسد و قیمت ناودانی نیز بر اساس همین طول ناودانی محاسبه می گردد.

قیمت ناودانی متاثر از نوسان کلی قیمت اهن و فولاد است و به پیروی از افزایش یا کاهش مقاطع فولادی قیمت ناودانی ایرانی هم افزایش یا کاهش پیدا می کند.

قیمت ناودانی ایرانی اسپیرال به نسبت سایر برند های تولید کننده ناودانی بالاتر است و از طرفی نیز ناودانی آریا از محبوبیت بیشتری به لحاظ کیفیت در میان مصرف کننده ها برخوردار است.

فروش ناودانی ایرانی در گروه صنعتی آریا با بهترین و مناسب ترین قیمت صورت میگیرد و در تناژ بالا فروش ناودانی به قیمت کارخانه می باشد.