* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *نبشی گالوانیزه | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
قیمت تیرآهن
قیمت تیرآهن
فوریه 10, 2020
میلگرد استیل
میلگرد استیل
فوریه 26, 2020

نبشی گالوانیزه

پیش از آشنایی با نبشی گالوانیزه بد نیست یاد آور شویم که پروفیل نبشی، یکی از مهم ترین مقاطع در سازه های فولادی است که به شکل مرکب و منفرد در پروژه های عمرانی،ساختمانی و صنعتی به کار می رود. نبشی گالوانیزه، نوعی محصول فولادی است که بر روی آن عملیات گالوانیزاسیون انجام گرفته است.

نبشی گالوانیزه، نبشی آهنی است که با روی پوشانده شده باشد. این آهن، حتی اگر پوشش آن هم شکستگی پیدا کند، از زنگ زدن محفوظ می‌ماند. در نبشی گالوانیزه، بین آهن و روی، پیلی الکتروشیمیایی تشکیل می‌شود که در آن، روی به جای آهن به عنوان آند بکار می‌رود و آهن به عنوان کاتد. روی در آند اکسید می‌شود، چون فلزی پست‌تر یا فعال تر از آهن است و دارای پتانسیل احیاء کمتری از آهن بوده و نیز پتانسیل اکسید بیشتری از آن دارد.

از نبشی گالوانیزه هر جا که احتمال خوردگی آهن و زنگ زدگی وجود دارد استفاده می شود. نبشی در هر نوع پروژه ای از ساخت و ساز کاربرد دارد.

به منظور دریافت قیمت نبشی گالوانیزه می توانید با بخش فروش نبشی تماس بگیرید. با توجه به متغیر بودن قیمت نبشی گالوانیزه قبل از خرید دریافت تائید قیمت الزامی می باشد.