* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *ورق مسی | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
میلگرد A1
میلگرد A1
جولای 29, 2020
ورق رنگی شیروانی
ورق رنگی شیروانی
جولای 29, 2020
ورق مسی

ورق مسی

ورق مسی

ورق مسی باهنر به صورت رول، شیت و برش خورده عرضه می‌شود. ورق مسی با خلوص 99/99% به‏ صورت ورق و رول در ضخامت و ابعاد متنوع ارائه می‌شود. انواع خدمات برش و فرمینگ طبق سفارش مشتری انجام می‌شود.

فرایند ساخت ورق مسی :

مس و آلیاژهای مس در شکل‌های مختلفی ساخته می‌شوند. برای ساخت محصولات مسطح از قبیل ورق‌ها و نوارها، آلیاژ مس ابتدا تحت عملیات نورد گرم قرار می‌گیرد، سپس، برای تولید محصول نهایی عملیات نورد سرد روی آن‌ها انجام می‌شود.

برای اطلاع از قیمت‌های ورق‌ مسی، با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

ورق مسی نازک ورقی است که از آلیاژهای پرکاربرد مس ساخته شده است. این ورق دارای ویژگی های خاصی می باشد که شامل رسانایی بسیار بالای الکتریکی (که بعد از نقره مقام دوم را در میان فلزات دارد)، رسانایی خوب گرما، مقاومت در برابر خوردگی، نرم بودن، شکل پذیری و چقرمگی بالا می شود. از این ورق های مسی می توان در کارهایی مانند ساخت قطعات الکترونی، رادیاتورها، سوپاپ ها، مخازن چگالنده، تسمه ها، وسایل صنعت نفت، لوله های آب شور و … استفاده کرد.

همچنین یکی از ویژگی های ورق مسی خاصیت انعطاف پذیری ان است که باعث شده در صنایع لوله کشی بسیار مورد استفاده قرار گیرد. و البته از کاربردهای خانگی این محصول میتوان از ویژگی انتقال حرارت که بیشتر در محصولات آشپزخانه ( ظروف مسی و … ) به کار می رود نام برد.