* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *خرید پروفیل | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
خرید میلگرد
خرید میلگرد
ژوئن 3, 2020
ورق ساندویچ پنل
ورق ساندویچ پنل
ژوئن 11, 2020
خرید پروفیل

خرید پروفیل

خرید پروفیل

در هنگام خرید پروفیل باید علاوه بر شکل به قیمت و کیفیت این محصولات نیز توجه کرد و با توجه به بودجه خود پروفیل موردنظر را خریداری کنید. شما می توانید در همین سایت انواع پروفیل صنعتی کارخانجات معتبر در ایران را مشاهده نمایید.

در خرید پروفیل که براساس کاربرد در سایز و طول های مختلف تولید می گردد باید در نظر گرفته شود که قیمت قوطی آهن متغیر است. قوطی هایی که دارای ضخامت بین 0.6 تا 1.5 میل هستند، قوطی سبک نامیده می شوند.

در هنگام خرید پروفیل باید توجه داشته باشید که این قوطی ها دارای طول و ضخامت مختلف هستند. طول این قوطی ها اصولا 6 یا 12 متر و ضخامتشان 3 تا 4 میل می باشد. قیمت قوطی ستونی براساس ضخامت و طول آن ها متغیر است و براساس وزن محاسبه می گردد.

پروفیل ها کاربردهای مختلف دارند و خرید پروفیل در ساخت در و پنجره آهنی، ساخت پایه میز و صندلی، کنار راه پله، نرده کشی اطراف دیوار، خودروسازی و پوشش سقف تنها تعدادی از کاربردهای این محصول می باشد. پرمصرف ترین پروفیل ها، پروفیل درب و پنجره می باشد. این محصولات دارای سه نوع هستند:

خرید پروفیل نورد سرد
این پروفیل ها ناودانی شکل بوده و به وسیله خم کردن و پرس ورق های فولادی ایجاد می گردند و تنها در کارهای ساختمانی سبک کاربرد دارند.
خرید پروفیل نورد گرم
این پروفیل ها قوطی شکل بوده و ساخته شده از نورد گرم شمش فولادی می باشد.
خرید پروفیل مرکب
این پروفیل از اتصال دو نوع قبلی یعنی پروفیل سرد و پروفیل گرم ایجاد می شود.

خرید پروفیل صنعتی

خرید پروفیل صنعتی در موارد ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد. پروفیل های صنعتی جزو دسته پروفیل های مرکب بوده بنابراین از ترکیب پروفیل گرم و سرد به وجود می آید. این پروفیل ها دارای شکل های متنوعی هستند که بر اساس آن در ساخت قطعه خاصی استفاده می شوند. از مهم ترین مزایای پروفیل صنعتی می توان به وزن کم، استقامت بالا و عدم فرسودگی حتی با گذشت زمان و قرار گرفتن در کنار آب اشاره کرد.
پروفیل های صنعتی بسیار پرکاربرد می باشد. از پروفیل های مربع و مستطیل در مقاطع کوچک به عنوان نرده فلزی برای در و پنجره و اطراف دیوار کارخانجات و اطراف راه پله استفاده می شوند. در مقاطع بزرگتر که به آن ها ستونی نیز می گویند، در ساختمان سازی و صنعت مانند ساخت اسکلت فلزی ساختمان و ستون و ساخت شاسی نفت کش و تریلرها کاربرد دارند.