* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *قیمت پروفیل | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
قیمت نبشی
قیمت نبشی
مارس 23, 2020
جدول وزن قیمت پروفیل
جدول وزن و قیمت پروفیل
مارس 28, 2020
جدول وزن و قیمت پروفیل

جدول وزن و قیمت پروفیل

قیمت پروفیل

قیمت پروفیل فولادی به ابعاد آن ، شرکت سازنده و کیفیت محصول تولیدی بستگی دارد. هرچند عواملی اعم از تغییرات نرخ ارز، قیمت در بازار جهانی و عوامل سیاسی نیز بر قیمت پروفیل تاثیر دارد.

پروفیل ها از لحاظ کاربرد به دو دسته ساختمانی و صنعتی تقسیم بندی می شوند که قیمت پروفیل ساختمانی و صنعتی متفاوت می باشد . به دسته ای از پروفیل ها که در ساختمان سازی از آن ها استفاده می شود پروفیل ساختمانی می گویند و عموما در ساخت درب و پنجره های آلومینیومی خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگام خرید پروفیل صنعتی باید علاوه بر شکل به قیمت پروفیل و کیفیت این محصولات نیز توجه کرد و با توجه به بودجه خود پروفیل موردنظر را خریداری کنید.قیمت پروفیل براساس ضخامت و طول آن ها متغیر است و براساس وزن محاسبه می گردد.

قیمت پروفیل به عوامل گوناگونی مانند کیفیت پروفیل، ابعاد آن، شرکت سازنده محصول، تغییرات نرخ ارز و قیمت پروفیل در بازار جهانی وابسته است و بر اساس کیلوگرم محاسبه می گردد. برای اطلاع از قیمت پروفیل می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه گروه صعتی آریا تماس حاصل فرمایید.

به منظور اطلاع از قیمت‌ پروفیل و ثبت سفارش با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.