* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *پروفیل مبلی | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
ورق ساندویچ پنل
ورق ساندویچ پنل
ژوئن 11, 2020
ورق سیاه
ورق سیاه
ژوئن 21, 2020
پروفیل مبلی

پروفیل مبلی

پروفیل مبلی

قوطی و پروفیل مبلی در سایز و ابعاد متفاوت با شکل پذیری مناسب و جوش با کیفیت بالا و تولید شده از ورق روغنی یا سیاه با متریال ST12 و ST14 و ST37، طبق سفارش مشتری موجود می‌باشد .

گروه صنعتی آریا انواع پروفیل مبلی را در ضخامت های 0.6 ، 0.7 ، 0.8 ، 0.9 ، 1 ، 1.25 و 1.5 میتواند تامین کند و حتی در صورت عدم موجودی در سایز های خاص باتوجه به میزان درخواستی در کوتاهترین زمان ممکن سفارش مشتری را تولید و تامین نماید.

پروفیل سبک یا پروفیل مبلی که به قوطی سبک هم معروف است، از ورق روغنی (ورق نورد سرد) و براساس استاندارد DIN 2394(1) 94 و EN 10 219 -2 تولید می‌شود.

پروفیل مبلی از مهمترین دسته‌های پروفیل است که بدلیل خصوصیات عالی خود، استفاده گسترده‌ای در تولیداتی از قبیل مبلمان، دوچرخه، خودرو، لوازم خانگی، اگزوز، کانکس، کانتینر و … دارد.

از مهمترین خصوصیات مهم پروفیل مبلی می‌توان به دقت ابعادی ، کیفیت سطحی خوب ، فرم پذیری و قابلیت آبکاری اشاره کرد .

معمولاً قیمت پروفیل سبک برحسب واحد وزن اعلام میشود (به‌ عنوان مثال هر کیلو 10,500 تومان یا هر تن 10,500,000 تومان). که این قیمت‌گذاری تابعی از قیمت جهانی ورق نورد سرد، قیمت ارز، تعرفه گمرکی، هزینه انرژی کارخانه ها و … است.

گرچه قیمت پروفیل سبک (پروفیل مبلی) در واحد وزن کمی از پروفیل سنگین (ضخامت ۲ از ورق سیاه) بالاتر است. ولی به دلیل ضخامت و وزن پایین‌تر، هزینه واحد طول آنها از پروفیل های دیگر کمتر است. بنابراین در بسیاری از صنایع که ضخامت‌های پایین‌تر پروفیل مورد نیاز است، از پروفیل سبک یا مبلی استفاده می‌شود.