* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *فروش میلگرد | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
قیمت ورق استیل
قیمت ورق استیل
مارس 3, 2021
قیمت پروفیل ساوه
قیمت پروفیل ساوه
مارس 17, 2021
فروش میلگرد

فروش میلگرد

فروش میلگرد

به سایت فروش میلگرد آهن آریا خوش آمدید!

آیا می خواهید از بهترین شرکت های فروش میلگرد در در بازار تهران میلگرد خریداری کنید ؟

ما با افتخار در زمینه فروش میلگرد ،تخصص داریم.

ما با تجربه سال ها در زمینه فروش میلگرد در خدمت شما هستیم ، ما در صنعت خود برای خدمات بی نظیر مشتری و قیمت رقابتی فروش میلگرد پیشرو هستیم. گروه صنعتی آهن آریا خدماتی دوستانه ، حرفه ای را ارائه می دهد .

راهنمای فروش میلگرد در آهن آریا

پس از انتخاب محصول کارخانه مورد نظر ، با کارشناسان آهن آریا تماس بگیرید تا بعد از اطلاع از قیمت فروش میلگرد که قیمت درب کارخانه های تولید کننده است‌ ، محصول خود را در کمترین زمان تحویل بگیرید . هزینه حمل و نقل با توجه به مصوبات ملی پایانه های حمل و نقل به عهده خریدار است.
تعداد اندازه بارگیری کارخانه های مختلف متفاوت است . فروش میلگرد برای تقویت بتن در پروژه هایی مانند پی ، دال ، پاسیو ، مسیرهای پیاده رو ، پیاده روها ،استخرها استفاده می شود .

فروش میلگرد فولادی درجه 60

ساخته شده از فولاد ناتمام و مستعد زنگ زدگی است. زنگ زدگی روی عملکرد میلگرد تأثیر نخواهد گذاشت .میلگرد تغییر شکل یافته به الگوی برجستگی های نورد شده روی میلگرد گفته می شود که به بتن در گرفتن میله کمک می کند .میلگرد از فولاد ناتمام ساخته شده و در برابر زنگ زدگی حساس است. زنگ زدگی روی عملکرد میلگرد تأثیر نخواهد گذاشت .