* به علت نوسانات لحظه ای در بازار ، گرفتن تائید قیمت از واحد فروش الزامی می باشد *خرید نبشی | گروه صنعتی آریا | بورس فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی
ورق رنگی شیروانی
ورق رنگی شیروانی
جولای 29, 2020
میلگرد کارخانه فایکو
میلگرد کارخانه فایکو
آگوست 25, 2020

خرید نبشی

نبشی های دارای طول و ضخامت های مختلفی هستند. نبشی 5 از سایز های مختلف نبشی می باشد که کاربرد فراوانی در صنعت دارند. اگر قصد خرید نبشی 5 در پروژه خود را دارید، بهتر است اطمینان خاطر از مورد استفاده بودن نبشی 5 در پروژه خود شوید و قبل از خرید اطلاعات جامعی راجع به نبشی، انواع و کاربرد های آن به دست آورید و سپس اقدام به خرید نبشی 5 نمایید.

نبشی را در نقشه‌های ساختمانی با حرف انگلیسی L نشان می‌دهند واگر بال مساوی باشد پس از حرف L سایز بال را درج می‌کنند به عنوان مثال L200 یعنی نبشی‌های بال مساوی با اندازه بال 200 میلیمتر و اگر بال‌ها نامساوی باشند سایز هر دو بال به صورت ضرب کنار هم درج می‌شود مثل L200*100 یعنی نبشی بال نامساوی که یک بال آن 200 میلیمتر و یک بال آن 100 میلیمتر است. همچنین در برخی موارد ابعاد نبشی به صورت ضرب 3 عدد نشان داده می‌شود که دو عدد اول طول باله ها و عدد آخر ضخامت نبشی است برای مثال L200*100*3 نشان دهنده نبشی با اندازه بال های 200 و 100 میلیمتر و ضخامت 3 میلیمتر است. به این ترتیب حین خرید نبشی به سایز بندی نبشی توجه کنید.

نبشی پرسی اما بر خلاف نوع فابریک با فرآیند پرس تولید می شود. از تسمه یا ورق فولادی تولید می شود بنابراین قیمت نبشی در این نوع وابسته به قیمت ورق است. همچنین قاعدتا به دلیل فرآیند تولید ارزانتر باید قیمت کمتری نسبت به نبشی فابریک داشته باشد. در برخی مواقع از خریدار سو استفاده می شود و نبشی پرسی به جای فابریک به فروش می رسد. بنابراین حین خرید نبشی به این موضوع دقت کنید.

پیش از خرید نبشی و استفاده از آن باید با مشخصه های تعیین ضخامت نبشی آشنایی داشته باشد. برای تعیین ضخامت این محصول باید فاکتور هایی مانند اندازه بال و ضخامت را بندانید. به عنوان مثال اگر ضخامت نبشی به به صورت L 3*20*20 عنوان شده باشد به این معنا است که اندازه بال های این محصول 20 و صخامت آن 3 میباشد.

با توجه به کاربردی که برای محصول انتخابی مدنظر شما می باشد قبل از خرید محصول می بایست وزن آن را تخمین زده ، سپس اقدام به خرید نمایید. لازم به ذکر است که چنانچه میزان بار مورد نیاز شما ظرفیت محدودی داشته باشد نمی توانید آن را مستقیما از کارخانه خریداری نمایید چرا که حداقل فروش مستقیم کارخانه یک ظرفیت معادل 23 الی ۲۵ تن می باشد و معمولا نیز بطور مستقیم اقدام به فروش محصول به مشتریان وزن پایین نمی نمایند. شرکت امید البرز بعنوان تولید کننده و همچنین عامل فروش نبشی و ناودانی، با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی برای خرید نبشی و ناودانی می باشد.